e-mail sitemap strona główna
Tylko dzisiaj!
Promocja dnia

20% taniej

więcej
Skuteczne handlowanie. Jak budować współpracę z klientem i odważnie windykować należności. Zestaw multimedialny
Cena: 10 8.00 zł

Poznaj tajniki rynków finansowych.

darmowy fragment

więcej
Forex - Podstawy Giełdy Walutowej
Cena: 29.90 zł
Jak rozkręcić dochodowy biznes w Internecie.

darmowy fragment

więcej
Marketing internetowy w praktyce
Cena: 39.97 zł
Serie wydawnicze


VIP

VIP

Książki kierowane do menedżerów wyższego szczebla, dyrektorów, inwestorów giełdowych, doradców biznesowych, właścicieli średnich i większych przedsiębiorstw oraz pracowników firm korporacyjnych. Publikacje w sposób profesjonalny i zwięzły zarazem przedstawią ważne aspekty z dziedziny biznesu, oferują wiedzę adekwatną do Twojego stanowiska.

Small Business

Small Business

Poradniki ogólne dla kierownictwa i właścicieli małych firm oraz dla osób rozpoczynających działalność gospodarczą. Oferują rzetelną i szczegółową wiedzę, informacje niezbędne każdemu kto poważnie myśli o biznesie. Porażka, podobnie jak sukces, jest nieodłącznym elementem biznesu. Książki z tej serii, pozwolą Ci poznać tajniki funkcjonowania firmy, dzięki czemu to właśnie sukces będzie efektem Twojej pracy.

Quick

Quick

Książki przeznaczone dla pracowników szeregowych, "niezarządzających" i menedżerów. W sposób jasny i zrozumiały przedstawiają wiedzę, która niezbędna jest wszystkim, stawiającym pierwsze kroki w świecie biznesu. Opisują również aspekty samodoskonalenia zawodowego i organizacji w pracy. Większość książek z tej serii zawiera polsko-angielsko-niemiecki minisłowniczek terminów ekonomicznych i biznesowych.

Power

Power

Książki adresowane do wszystkich pracujących, bez względu na poziom wiedzy ekonomicznej, w tym również książki motywacyjne z pogranicza psychologii. Poradniki z tej serii pozwolą nam zrozumieć wiele mechanizmów rządzących otoczeniem, z którym przyszło nam się zmagać i to nie tylko w pracy.

LEX

LEX

Książki przeznaczone dla osób, którym wiedza z zakresu przepisów prawa jest niezbędna w życiu zawodowym. Każdy przedsiębiorca, każda osoba zajmująca się biznesem, prędzej czy później spotka się z koniecznością znajomości prawa. Kodeksy, ustawy, przepisy, kruczki prawne o których trzeba pamiętać. Nieznajomość prawa nie jest usprawiedliwieniem i nie zwalnia od obowiązków ponoszenia wszelkich konsekwencji. Warto o tym pamiętać i warto zapoznać się z książkami, które tu oferujemy.

Exclusive

Exclusive

Publikacje adresowane do menedżerów średniego szczebla oraz właścicieli małych i średnich firm. Podnoszą umiejętności menedżerskie, zawierają to, co najważniejsze. Książki napisane jasnym językiem, a odpowiednie analizy pozwalają w praktyce wykorzystywać nowe metody i strategie. Pozwalają zdobyć wszechstronne doświadczenie w biznesie i pomagają w rozwijaniu umiejętności.

Inne

Inne

Tutaj znajdują się wszystkie pozostałe publikacje, które nie zostały przydzielone do poszczególnych serii wydawniczych.